כיצד להשיג עבודות צילום מסחריות


Jawaban 1:

ללמוד להיות צלם מסחרי מקצועי

ניתן לקרוא לצלם צייר מודרני שמברשת הצבע שלו היא המצלמה שלו. עם כל הטלפונים החכמים המובנים מצלמות טובות, כולם אוהבים ללחוץ על תמונות של כל מה שהם מרגישים נעים. אבל צריך הרבה תרגול והכנה כדי להפוך חובבן לצלם מסחרי מומחה בסידני. בואו נסתכל על כמה טיפים חשובים שצריך לעקוב אחריהם אם הם רוצים לבנות קריירה כמקצוען.

 1. תשוקה: האיכות הראשונה של כל צלם או כל איש מקצוע אחר היא תשוקה. אם אינך נלהב מהעבודה שלך, בסופו של דבר תעשה עבודה בינונית. כשאתה מתחיל לבנות קריירה כצלם אוכל בסידני או בכל תחום אחר אתה צריך למצוא תחום אחד שמעניין אותך במיוחד. התרכז בלחיצה על תמונות מסוג זה ורדף עד שתגיע לשלמות.
 2. המצלמה שלך: המצלמה שלך היא החבר הכי טוב שלך ואתה צריך להתייחס אליה כאל אחת. הכירו היטב את המכשיר שלכם בעזרת סדנאות, הדרכות ושיעורים מקוונים. התחל לבלות עם המצלמה שלך מדי יום בהתנסות בסוגים שונים של תמונות וריאציות. לאורך הקו בנה את כל ציוד הציוד הדרוש כדי להפוך לצלם נכסים מקצועי בסידני.
 3. למד לערוך: אם לחיצה על תמונות מדהימות היא אומנות, העריכה היא מושלמת האמנות. יתכן שלא תחזיק בידיעת עריכה עם תחילתך, אך תוכל לקבל הכשרה. ישנם מספר כלים ותוכנות מקוונים המסייעים לך לערוך תמונות. עורך איכותי ביותר יודע למצוא איזון בין עריכה לשימור החשיפה הטבעית. עריכת יתר יכולה לשדוד את כל היופי שבתמונה.
 4. תרגול, תרגול, תרגול: לא משנה כמה אתה צלם מסחרי מוכשר בסידני, אם אתה לא מבזבז זמן בתרגול צילום לעולם לא תהפוך למומחה. רק כשאתם מבלים שעות יחד בלחיצה על תמונות ולומדים אותם כדי למצוא את הזווית הנכונה, הצבע, החשיפה לאור וכן הלאה, תתאהבו באמנות.
 5. למד מאחרים: התבוננות בעבודותיו של צלם נכסים מומחה אחר בסידניור באזורך היא דרך טובה ללמוד. למד את הטכניקות בהן הם משתמשים, כישורי עריכה, טיפים שהם חולקים והשתתף בכל סדנה שהם מעבירים כדי להוסיף למערך המיומנויות שלך.
 6. השתמש במדיה החברתית: מדיה חברתית היא מקום נהדר לחלוק את עבודתך עם אנשים וללמוד מאחרים. הציגו בדף שלכם את העבודה הטובה ביותר שלכם כצלם אוכל סידני ובקשו מאנשים לקבל משוב תוכלו להצטרף לכמה קבוצות מקצועיות ולהתחיל לעבוד איתן. מדיה חברתית היא מקום מצוין למצוא עבודה ולזכות בלקוחות על ידי פרסום העבודה הטובה ביותר שלך.
 7. הכן את האתר שלך: ברגע שתתחיל לעבוד בעבודה ברמה המקצועית לבדך או כשותף, עליך ליצור אתר משלך. זה חותם את הנוכחות המקוונת שלך ומזמין לקוחות פוטנציאליים להתבונן בעבודה ובסגנון שלך מתי שהם רוצים. חשוב לבנות אתר מסוגנן וידידותי למשתמש המעסיק אנשים.

עם טיפים אלה בחשבון תוכלו להתחיל את המסע שלכם להיות צלם מקצועי וללמוד הרבה בדרך. שלט מיומנויות נהדרות ופתח סגנון משלך.


Jawaban 2:

תלוי ברמת המחויבות והרצון שלך. אני לא יודע את רמת המיומנות שלך, ולכן הדבר הראשון הוא לוודא שכל היסודות מכוסים.

הדרישות מבחינת בקיאות הן: אתה מסוגל לבצע חשיפה מושלמת ואתה מודע למערכת האזורים ויכול להציב בקלות ובאופן פעיל את החלטות החשיפה שלך באזור המתאים. אתה בקיא בשימוש נכון בעדשות, ומה כל f / stop הכי טוב לתת לך. אתה בקיא בקומפוזיציה. אתה בקיא ב"תזמון "של זריקה בודדת לעומת ירי מתפרץ. אתה אף פעם לא סוגר ולעולם לא שומר אותו בפוטושופ. אתה בקיאים לחלוטין ב- PhotoShop.

עכשיו זה מגיע לחלק הקשה יותר, אתה יכול ויודע להדליק כמעט כל דבר. צלם מסחרי מצלם נושאים רבים ושונים, אפילו מומחה צריך לא רק להבין תאורה, אלא להיות ממש טוב בזה. גם אור רציף וגם אור סטראב (פלאש) כולל טמפרטורת צבע.

אם יש לך את כל הכישורים האלה, הכין לעצמך תיק עבודות מהעבודה הקיימת שלך. כי אם יש לך את הכישורים האלה הגעת לשם על ידי עבודה כלשהי. קח את התיק לכל סוכנות מודעות שנמצאת בטווח של 150 ק"מ מהבית שלך.

אם ברצונך לעבוד עם צלם אחר, עליו הייתי ממליץ, הביא את תיק העבודות והפוך את עצמך לבעל ערך. רוקן את האשפה לטאטא את הרצפה נשא את הציוד, התקן ונתלש במהירות ובזהירות.

קח כמה קורסים בנושא הנהלת חשבונות ומסים. קח כמה קורסים עסקיים בסיסיים, ולקחת באופן מוחלט כמה שיותר קורסים לפרסום ושיווק.

אם ברצונך לעבוד בעצמך, הייתי מוסיף עוד מיומנות חשובה מאוד, ללמוד כיצד למכור. קח עבודה שעוברת מדלת לדלת, ובמשך חצי שנה התרכז בלמידה איך ללכת, לדפוק ולדבר. למד כיצד למכור, שאגב זה ההפך מלהיות דוחף, אך אם אתה יכול למכור ולפתח לקוחות פוטנציאליים ולספק מוצר מוכשר, תמיד תהיה שם עבודה בשבילך.


Jawaban 3:

אם אתה מתקשר טוב ומצוין עם אנשים, יש לך ציוד מלא, יודע להדליק, לצלם ולעשות פוסט פרודקשן, להיכנס לבית ספר לאמנות ולקבל תואר שני בצילום או סטודיו לאמנויות.

לאחר מכן קבל תפקיד בצוות בסטודיו מסחרי ועבר את דרכך לאורך זמן למשכורת שנתית של 40–50 אלף למשך שבוע של 50-60 שעות. בשלושת החודשים הראשונים תלמדו יותר על תאורה וקומפוזיציה מכפי שלמדתם לקבל את ה- MFA. עם הזמן, אם תשימו לב, תלמדו איך לרוץ, או איך לא לנהל סטודיו מסחרי. תתרחק מהילדות והילדים היפים, אם אתה לא עובד גם הם לא.

הדבר הראשון שתלמד הוא> של (I) => of (R), ואז פתח יעילות של זרימת עבודה שתטפל ב-12-14 הגדרות ביום, עם סטייליסט אחד ועוזר אחד על סט או על מיקום עם מועד אחרון שמתקרב בעוד כמה שעות.

כשאתה נשרף ומתחיל לשקול טיפול ברים למחייתך, למד כיצד לנהל עסק ולהקים חנות קטנה באזור שאתה אוהב שיש לו דרישה לעבודה מסחרית. אתה יכול גם לשכור סטודיו אבל אז איפה תגור?

למד כיצד לשווק את עבודתך ולקדם את עצמך. אתגר את עצמך כל הזמן והמשיך לעבוד על ספרך. אם אתה מספיק טוב, בסופו של דבר תקבל קבוצה של תקליטורים ו- AD שתשכר אותך לסגנון שלך.

שכר עוזר כשתוכל להרשות לעצמך. עשו ספרים משלכם, שלמו מיסים ומצאו נישה שקשה מאוד לעשות טוב שיש לה גם תקציבים טובים. לשלוט בנישה ההיא ואז להתמחות בה, להיות היורה ללכת עבור אותו עסק, אך כל הזמן לסרוק את האופק לנישה חדשה יותר, קשה יותר ומשתלמת יותר.

היו מוכנים להיות רעבים, לישון בסטודיו שלכם ולסרב לעבודה בתשלום נמוך שאינו מפצה אתכם על הזכויות על התמונות שאתם עושים. למד כיצד לאתר לקוחות אשר יבזבזו את זמנך ותמיד, תמיד להעביר תמונות העולות על ציפיות הלקוח שלך.

שכור נשירה מבית הספר למשפטים כדי לכתוב חוזה ברור פשוט כדי לתאר מה תעשה תמורת כמה כסף. דרש שתשלם לך על הזכויות להשתמש בתמונות שלך ביחס לשימוש בהן. תמיד תגיד תודה כשאתה מקבל תשלום ותקבל תמיד חצי מקדימה כדי להגן על עצמך. הפוך את החשבוניות שלך לתשלום בהצגה.

כשיש לך הון, הקם עסק אחר שהוא הוכחה למיתון וגוון את הכנסותיך. הוראה בצד במכללה או בבית ספר לאמנות היא הופעה צדדית טובה בזמן שאתה מבסס את עצמך.

אל תטרח אפילו להתחיל בתהליך זה אלא אם כן אתה מחויב לחלוטין להתפרנס מצילום. כולם נושאים עכשיו מצלמה והאמנות והמיומנות הנדרשים להפקת תמונות באיכות מסחרית בעידן הדיגיטלי הם הרבה יותר קלים ממה שהתחלתי.

כל אחד עם אצבע וטלפון יכול לצלם צילום חשוף למדי, בפוקוס. תמונה באיכות מסחרית דורשת מיומנות ושליטה בבסיסי הקומפוזיציה, פיזיקת האור ותכונות האופטיקה.

בהצלחה.


Jawaban 4:

באיזו עיר אתה נמצא?

התחל לצלם, כל יום. הכה את כל סוכנויות הפרסום בתיקים. נסו לפגוש כמה שיותר רוכשי אמנות / אנשי הפקה / קריאייטיבים בסוכנויות, במידת האפשר.

הקפידו להיות אמינים והופיעו כך. כל מה שאתה עושה, בעצם הוא לפתור בעיה עבור חברה. אם תתן רמז כלשהו להוספת הבעיה הקיימת שלהם, לא תקבל לעבודה לשום דבר.

אל תצלם שום דבר לחשיפה.


Jawaban 5:

טוב רצית לבחור צילום כקריירה.

אם אתה הבעלים של הציוד הבסיסי אתה יכול לצאת לדרך כצלם שני או כצלם המתנה עם כמה צילומי תמונות אקראיים למסיבות יום הולדת - אירוסים או מסיבות כלשהן מבלי לצפות להחזרת המשרה הראשונה.

התחל תחילה במעגל הקרוב. ואז בהתבסס על ההתקדמות והתוצאה שלך אנשים יתקשרו אליך עבודות שלך מדברות.

זכור שיש תחרות קשה בקרב צלמים כיום. מכיוון של לפחות 4 עד 5 מתוך 10 אנשים יש צילום כתחביב.

נסה את מזלך והמשיך בעבודה הטובה כפי שהיא מדברת מאוחר יותר.

היה סביר ובמחיר סביר מכיוון שאנשים רבים חוששים תחילה מהחשבונות לצילום.

בהצלחה.


Jawaban 6:

זהה את הקטע שאתה רוצה לעבוד בו.

 • מִקרֶה
 • תאגידי
 • מזון
 • מוצר
 • אופנה
 • אדריכלי
 • חֲתוּנָה
 • אַחֵר

עבוד תחת כל צלם מקצועי כמתמחה אם אתה יכול.

בנה תיק עבודות לפני שניגש ללקוח.